Comarch vs VEHIS

Comarch
5 - 0
VEHIS

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Comarch a VEHIS, znajdowali się gracze rozstawieni jako gospodarze. Na tym etapie sezonu wiosennego 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, zawodnicy Comarch plasowali się na 5 lokacie w tabeli. W ubiegły poniedziałek gospodarze podzielili się punktami z zespołem CAT VM, po remisie 3:3. Natomiast goście przed tą serią gier, zamykali ligową stawkę. Przed tygodniem zawodnicy VEHIS musieli uznać wyższość ekipy Express Heroes, przegrywając 2:9. Spotkanie rozpoczęło się od dość wyrównanej gry obu drużyn, jednak wraz z upływem czasu, to gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę na placu gry. Gracze Comarch wyszli na prowadzenie w 8 minucie, a z trafienia cieszył się Paweł Dziura. Przed przerwą gospodarze zdołali natomiast strzelić jeszcze dwie bramki i przy zmianie stron pewnie prowadzili 3:0. W drugiej odsłonie gra znów nieco bardziej się wyrównała, jednakże piłkarze VEHIS nadal mieli trudności z pokonaniem bramkarza rywali. Choć goście stworzyli sobie kilka okazji strzeleckich, to ostatecznie zakończyli spotkanie z zerowym dorobkiem. Natomiast Comarch po dwóch kolejnych bramkach zdobytych w drugiej odsłonie pokonał VEHIS 5:0, wygrywając drugą konfrontację w bieżących rozgrywkach 2 Ligi Sportowej Ligi Firm.